تو این دوره و زمونه که هرکس برای خودش یه تلفن همراه هوشمند داره و دسترسی آسونی به اینترنت داره، شاید براتون عملی بودن و بدردبخور بودن کارت ویزیت (Business Card) یه سوال باشه!

سوالاتی که ممکنه از خودتون بپرسید :

  • آیا برای منِ دانشجو، داشتن کارت ویزیت مهمه؟
  • آیا منی که جایی استخدام نیستم، باید کارت ویزیت داشته باشم؟
  • بنده که کارم مشخصه و از طرف کارفرما بهم کار داده میشه و بدنبال کار نیستم هم باید کارت ویزیت داشته باشم؟

پاسخ کوتاه همه اینها اینه : بله!

تنها دلیلی که باید باعث بشه شما کارت ویزیت داشته باشید، اینه که راحت ترین راه رو فراهم میکنه برای اینکه بقیه مردم با شما ارتباط داشته باشند!

چرا باید کارت ویزیت داشته باشید؟!

۱) کارت ویزیت این قابلیت رو به مردم میده که پیگیری شما رو بکنند.

بدون داشتن کارت ویزیت، اگر میخواید به کسی این امکان رو بدید که بعداً با شما ارتباط برقرار کنه، اولین راهش اینه که شماره خودتون رو روی یه کاغذ بنویسید و بهش بدید، یا اینکه ایشون شماره شما رو یادداشت کنند که دوتا چیز میخواد :خودکار(یا مداد) و کاغذ!راه دیگه هم وارد کردن شماره شما توی گوشیش و ذخیره کردن اسمتون (نهایتاً کنار اسمتون، شغل شما رو هم مینویسه طرف)حالا فکرش رو بکنید نه شما و نه طرف مقابل کاغذ و خودکار نداشتید و طرف هم گوشیش همراهش نبود یا شارژ نداشت و خاموش بود یا هزار و یک احتمال دیگه، فکر نمیکنید کارت ویزیت داشتن فکر بهتری باشهتازه کلی مزیت داره :میتونی در آن واحد چند تا شما از خودت و محل کارت، آدرس، آدرس سایت، آدرس ایمیل، شبکه های مجازی و … بهش بدی. تازه با طراحی خاصی که کارت ویزیتت داره، محاله وقتی کارت رومیبینه، تو رو یادش نیاد!
ارائه کارت ویزیت

۲)کارت ویزیت نشون میده که شما حرفه‌ای هستی!

“کوچک‌ترین کاری که ما انجام میدیدم، بزرگترین پیام رو میرسونه”چیزی به سادگی کارت ویزیت، شما رو کسی نشون میده که وقت گذاشتید و اطلاعاتتون رو توی اون کارت نوشتید. این به سرعت شما رو از ۹۹ درصد دانشجوهای شبیه شما و یا کسایی که مشغول انجام کاری هستند، متمایز میکنه.

۳)داشتن یه کارت ویزیت، باعث میشه، روی هدفت تمرکز کنی

مثلاً همیشه به کار بچسبی، برای خودت هدف تعیین کنی که مثلاً امروز به پنجاه نفر کارت ویزیتت رو برسونی و از اون ۵۰ نفر، ۱۵-۲۰ نفر رو واقعا مجذوب کنی و به قول معروف، مشتریت بشن!

باعث میشه توقف نکنی و همیشه به فکر جذب بیشتر باشی. که قطعا مهمه!!!

۴)کارت ویزیت میتونه کمک کنه به قابل اعتماد بودن شما

یک کارت ویزیت خوب، فقط شامل اطلاعات تماس نمیشه. بلکه باید شامل اطلاعاتی از مهارت‌های شخص هم باشه.داشتن این اطلاعات اضافی در کارت ویزیت شما، چیزیه که شما رو متمایز میکنه چون حتی وقتی کارت ویزیتتون رو هم به یک نفر برسونید، باید بدونه مهارت‌های شما چیه و اگر شما اون مهارت رو به شکل صحیحی وارد کرده باشید، حتی اگر خود اون شخص هم نیازی به شما نداشته باشه، ممکنه کسی که به مهارت شما نیاز داره رو به شما وصل کنه!

مشاهده تعرفه ها و سفارش طراحی