اگر اینجایی، پس حتماً به خطای This Face Expression File is bad or corrupted برخورد کردی. جای درستی اومدی چون اینجا می‌تونی صحیح‌ترین روش حل این خطا رو یاد بگیری! پس بزن بریم…

This Face Expression File is bad or corrupted

سلام به همه پانداگرافی‌های عزیز، برادران و خواهران گل که به دنبال آموزش فتوشاپ هستید!

ممکنه مدت‌ها از فتوشاپ استفاده کنی و حتی چندسال هم بگذره اما با این خطا روبرو نشی؛ ولی از یه روزی به بعد، هر موقع فتوشاپ رو اجرا می‌کنی، قبل از باز شدن خودِ برنامه، پیغامی مشابه پیغام بالا برات باز میشه، که وقتی هم روی OK بزنی، وارد برنامه میشه؛ اما خب، کمی آزار دهنده است. پس روش حل این مشکل رو بهتون میگم:

نکات تکمیلی در رفع ارور فیس اکسپرشن فتوشاپ

دقت داشته باشید که برای رفع این خطا، هم باید فایل‌های مخفی قابل نمایش باشند و هم باید پسوند فایل‌ها قابل نمایش باشند؛ برای این کار، کافیه:

  • وارد Windows Explorer بشید (همون My Computer قدیمی خودمون یا This PC جدید).
  • از منوی View، گزینه‌های File Name Extentions و Hidden Items را فعال کنید.
تنظیمات منوی view برای خطای face expression | پانداگراف | آموزش فتوشاپ

صحبت درِ گوشی

اول اینکه، آدرس این فایل Face Expression در سیستم من، توی نسخه ۲۰۲۴ فتوشاپ، اینه:
(C:\Users\[username]\AppData\Roaming\Adobe\Adobe Photoshop 2024\Adobe Photoshop 2024 Settings)

و در تکمیل صحبت‌های این مطلب، میخواهم خمتتون عرض کنم که این مشکل ممکنه بارها تکرار بشه و یکی از دلایلش هم، بسته شدن نابهنگام فتوشاپ در هنگام کار هست که برای خودم بارها پیش اومده، و من هم هر بار با همین روش، مشکل رو رفع کردم:

Face Expression Folder | آموزش فتوشاپ | پانداگراف

سخن پایانی

من، احمد کارگری، در سایت پانداگراف، تمام تلاشم رو میکنم تا موارد کاربردی و مهم از جمله رفع خطاهای نرم‌افزارهای گرافیکی رو به ساده‌ترین روش توضیح بدم تا شما بتونید به راحتی از نرم‌افزارهای مورد نیازتون استفاده کنید و آثار جذاب و خفن خلق کنید و لذت ببرید.

منتظر نظراتتون هستم.